Choď na obsah Choď na menu
 


Životné číslo 7

10. 10. 2010

Životné číslo 7

 

Ľudia, ktorí začínajú svoj život s osobnou ročnou vibráciou čísla sedem, budú mať číslo sedem ako životné číslo a jeho vlastnosti budú môcť využívať po celý svoj život. Najvýraznejšia vlastnosť ľudí s týmto životným číslom je ich liečiteľské nadanie v duchovnej, emocionálnej a fyzickej rovine. Majú v sebe nevyčerpateľnú zásobu súcitu a pochopenia pre druhých, často kombinovanú s prirodzenou múdrosťou. Keď využijú tieto kvality v prospech druhých, nielenže prúd hojivej a inšpirujúcej energie nevyschne, ale naopak bude stále silnejší.

 

Dôležité je, aby človek rozpoznal všetok prirodzený potenciál , ktorý sa v ňom skrýva, a to i vtedy, pokiaľ ten potenciál zatiaľ v ňom len drieme a čaká na svoju príležitosť. Schopnosť uzdravovať je prirodzené nadanie čísla sedem a príde čas keď tento potenciál budú sedmičky prehlbovať štúdiom a cvikom. Prirodzene, nie každý tieto možnosti využije, ale je dôležité si uvedomiť, že tento potenciál existuje.

 

Osobná skúsenosť má pre ľudí so životným číslom sedem obzvlášť význam a v ich živote mnohokrát nadíde chvíľa, keď sa rozhodnú nedbať na dobre mienené rady, ponoria sa do problému a hľadajú riešenie na vlastnú päsť. Pokiaľ týmto ľuďom leží na srdci osud sveta, často sa vedia zamyslieť nad existenciou v širších súvislostiach a prísť s reformami, pokiaľ sú však ich pohnútky sebecké, môžu spôsobiť pohromu obrovských rozmerov.

 

Ľudia narodení pod týmto číslom bývajú často veľmi filozoficky a duševne založení, obvykle ich nezaujímajú materiálne záležitosti. Môžu byť veľmi intuitívni, často ťahajú k okultizmu. Sedmičky majú mysteriózny vplyv, ale často sú z nich introverti. Sú originálni myslitelia a toto číslo sprevádza šťastie. Ich planétou je Neptún, ktorý je spájaný s vodou. Sedmičky majú ohromnú, nepokojnú vášeň pre cestovanie a milujú more. Najšťastnejším dňom je pre nich pondelok.

 

Životná dráha

Životná dráha sedmičky je cestou múdrosti, cesta samoty. Mnohé sedmičky sú filozofi, okultisti, spisovatelia alebo kňazi, alebo majú ohromný zápal pre všetky tieto veci. Mnohí sa im budú zverovať so všetkými ťažkosťami. Zriedka nájdu čas venovať sa osobným radostiam. Ich život je bohatý, úchvatný, plný výnimočných a nestranných stretnutí. Úzkosť ich však bude prenasledovať ako tieň.

Dobrá rada: Veľmi dobre si vyberajte spoločníkov na túto životnú cestu.

 

Číslo sedem je symbolom záhadnosti. Je to zvláštne nevypočítateľné číslo, nemá s ostatnými číslami žiadne spoločné vlastnosti. Má mnoho dobrých vlastností, ale všetky sú hlboko skryté. Znamená múdrosť a dokonalosť, ale taktiež znamená veci, ktoré zostali nevysvetliteľné.

Dôležitou vlastnosťou sedmičky je snaživosť a vedenie. Vážia si múdrosť a často sa z nich vyvinú neobyčajne múdri ľudia. Vyhľadávajú neprebádané polia činnosti a študujú málo známe veci.

Ďalšou významnou vlastnosťou čísla sedem je predstavivosť. Osoby, ktoré majú zvlášť silnú vibráciu, sa vyznačujú neobyčajnou predstavivosťou a mnohí z nich majú zvláštnu a prudkú mentálnu silu.

Toto číslo sa tiež vyznačuje zvláštnou vážnosťou, abstraktným snívaním, ktorú ľudia inej vibrácie nemajú a ani ju nemôžu napodobniť. Skrýva v sebe hlbokú účelnosť a ukazuje zvláštny druh srdnatosti, je to duševná odvaha, ktorá sa objavuje v okamžiku, keď chýba fyzická statočnosť.

Číslo sedem tiež znamená aj stoicizmus, Prekonajú strasti a ťažké situácie bez hocijakého záchvevu , bez mihnutia okom.

Všetky tieto vlastnosti sú však málo viditeľné. Mnohokrát vie o nich len človek, ktorý ich tiež má, ale druhý ich neuznáva. Mnohí ľudia, ktorí tieto vlastnosti majú ich tušia. Prijímajú ich ako samozrejmosť a neuvedomujú si, že je to sila a že sú to vlastnosti skoro neznáme. Číslo sedem má aj svoj nešťastný rub. Vyznačuje sa hlbokou melanchóliou, sklesnutosťou a zúfalstvom. Mnohým ľuďom tejto vibrácie obyčajné veci v živote pripadajú ako nezaujímavé a všedné, túžia po vyšších a väčších veciach. Sú malomyselní len preto, že cítia, že tieto veci sú mimo dosah a mimo možností ľudského snaženia.

S náladovosťou ide ruka v ruke záľuba v samotárstve. Ľudia tejto vibrácie milujú pokojné premýšľania a spomienky. Radi hodnotia životné veci a ľudský život. Predstavujú si, že sú mimo tohto pozemského ovzdušia. Milujú vidiny a napriek tomu že svojou predstavivosťou aj veľa získavajú, sú sami zo sebou tak trochu nespokojní. Údelom týchto ľudí často býva osamelosť a pocit úbohosti. Hľadajú samotu, ale stále ju mať nemôžu. Musia mať aktívny záujem o všedné záležitosti sveta. Keď príliš uvoľnia uzdu svojim zvláštnym a živým myšlienkam, zablúdia na neprirodzené cesty. Svoj vytúžený život hľadajú v snoch a nečinnosti a nie v činoch. Nedostatočná schopnosť vyjadriť sa je tiež veľkou nevýhodou vibračného vplyvu čísla 7. Človek tohoto typu, akonáhle ho niekto nepochopí, uteká do samoty a nesnaží sa priblížiť k ľuďom ktorý sú okolo neho. Neblahou črtou týchto ľudí je tiež fakt, že nie sú schopní vývoja. Mnohí, hoci sú veľmi nadaní a schopní, svoje skryté možnosti nevyužívajú.

 

Tendencie

Ľudia podliehajúci vibračnému vplyvu čísla 7 by sa mali predovšetkým usilovať o to ,aby z hĺbky vyniesli na povrch všetky svoje schopnosti. Najlepšie to dosiahnu družnosťou a priateľstvom a vyhýbaním sa samote. Nesmieme zabudnúť však, že schopnosti čísla sedem sú silno vyvinuté pokojným premýšľaním. Bolo by hriechom neprehlbovať toto myslenie. Človek ovládaný vibráciou 7, nech si vyberá opatrne ľudí, ktorý chcú byť jeho skutočnými priateľmi a ktorí sú ochotný pomôcť mu v oslobodzovaní jeho skrytých schopností.

 

Záujem o aktívne životné záležitosti, pochopenie druhých ľudí, využívanie svojich znalostí v praxi, to sú veci, ktoré by mala osoba podliehajúca vibrácii 7 starostlivo pestovať.

Životná cesta 7

Cieľ: uplatniť sa v skutočne kvalitnom živote a vyvíjať sa v práci na sebe samom

Dôležité vlastnosti: túžba objavovať, učiť sa, byť druhým na dosah. Premýšľavosť a jasný úsudok.

Úskalia, ktorým sa treba vyhýbať: pesimizmus, prílišná strohosť, nedostatok realizmu.

Charakter životnej cesty: značne zvláštny vývoj: po obdobiach vyčkávania a lebo núteného ustrnutia nasledujú nečakané udalosti, ktoré náhle zmenia vývoj osudu. Nesmie sa nič robiť násilím, aby sa neplytvalo energiou. K úspechu potrebuje dobre poznať a vnímať druhých a vôbec život a rozvíjať sebadôveru. Priateľstvo a vzťahy hrajú dôležitú, hlavnú úlohu. Čisto materiálne ciele je ťažké realizovať, ale peniaze často prichádzajú nečakaným spôsobom. Niekedy prekvapivý úspech. Pre niektorých je táto cesta osamelou, cestou štúdia, bádania, duchovného života alebo veľkého cestovania. Veľké priestory napomáhajú rozvoju/dedina, hory, more atď./ Citový život je poznamenaný skutočnou vzájomnosťou, niekedy je nekonvenčný a niektorý dávajú prednosť nezávislosti.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

15.11.1979

(Lenka, 12. 5. 2018 21:36)

Cely život mám pocit, že je vo mne nejaká vnútorná sila, v poslednej dobe až nepokoj, akokeby sa chcela predrať von, ale neviem ju otvoriť a vypustiť.

Nar. 22.03.1989

(Tomas, 9. 3. 2018 14:49)

Krasne to sedi,akoby som cital svoj celozivotny vyvoj

narodeny 27.07.1987

(michal, 13. 2. 2017 13:29)

sedi to na mna

Re: narodeny 27.07.1987

(jaro, 21. 5. 2017 9:26)

Akurát že Ty nemáš 7 ale 5

7.6.1983 znamenie blíženci sú na súhvezdí (7,6)

(Katarína, 6. 1. 2017 22:08)

...vela vyrieknuteho z tohto výkladu c.,7 sedí ale veľa závisí na jedincovy ...Kde a v akom prostredí vyrastá a do akej miery vôbec vníma svoje cennosti....

životné číslo 7

(Katarína, 4. 3. 2016 8:29)

mám už 58 rokov, všetko sedí, čo je tu napísané podľa životného čísla 7

nar.3.4.1971

(marianna, 22. 3. 2015 18:06)

Velmi to pasuje na moj datum narodenia

životné číslo 7

(dadila, 3. 4. 2013 22:33)

Perfektné:)) úplne sa to na mňa hodí,úplne všetko:)
ďakujem skvelé:)

životné číslo 7

(Božena, 28. 7. 2011 12:01)

hodí sa na moj dátum narodenia