Choď na obsah Choď na menu
 


Životné číslo 9

10. 10. 2010

Životné číslo 9

 

Ľudia, ktorí začínajú svoj život s osobnou ročnou vibráciou čísla 9, budú mať životné číslo 9 a po celý život budú môcť využívať vlastnosti jeho vibrácie. Deviatka sa interpretuje ako múdrosť a zodpovednosť, zhrňuje v sebe vlastnosti všetkých ostatných čísiel. Symbolom čísla 9 je planéta Neptún. Toto číslo je charakterizované univerzálnou láskou, magnetickou až ďalekosiahlou, túžbou preukázať ľudstvu dobro praktickým a činným spôsobom. Ako najvyššie číslo je schopné mnohých vecí, znamená veľké činy. Je to číslo veľkého idealizmu a prudkej ctižiadosti.

 

Ľudia tejto vibrácie sú často veľmi inteligentní, svoje vedomosti nevyužívajú len v jednom smere, rýchlo všetko chápu. Okrem toho sú veľmi usilovní a snaživí. Príliš veľkú váhu nekladú na praktické znalosti, ale do značnej miery ich majú. Zaujímajú sa aj o abstraktné veci, ale nenechajú sa nimi strhnúť. Povahou sú umelci. Osobne sú veľmi príjemní, a nadaní a majú dramatické schopnosti. Všade vynikajú. Často sú medzi nimi významné osobnosti, ktoré kdekto obdivuje. V silnom vplyve čísla je niečo, čo získava dôveru iných ľudí. Jedinci podliehajúci vibrácii čísla 9 sú úspešní a uznávaní, čo dosahujú bez veľkých ťažkostí. Často majú skvelé výsledky tam, kde iní zlyhali. Ľudia tejto vibrácie sú hlbokí myslitelia. Vzdelanie pokladajú za súčasť obvyklej ľudskej práce. Ďalšou dobrou vlastnosťou mocného čísla je počestnosť. Ľudia deviny si vážia pravdu a poctivosť. Ich zmysel pre ideály a pre počestnosť je im vrodený. Hľadia naň ako na logický dôsledok svojho počínania.

 

Číslo deväť je považované za absolútne a zvláštne. Ľudia narodení pod týmto číslom by mali realizovať svoje plány v utorok, to je ich šťastný deň. Číslo 9 skrýva v sebe symbol budúcnosti, vzniku.

 

Slabosti

Číslo 9 má aj svoje vady. Často podľahnú svojej ctižiadosti a zanechajú konštruktívnu prácu, pretože si myslia, že sa k nej hocikedy môžu vrátiť.

Tým stráca možnosť výsledkov.

Zasnenosť a nespôsobilosť sústrediť sa sú ďalšie jeho chyby. Číslo 9 má inšpirácie - neobyčajne mnoho inšpirácií, avšak často ich využíva veľmi povrchne. Romantiku a harmóniu nachádza vo všetkom a všade. Krásy života hľadá tak usilovne, že skutočnú aktívnu prácu odkladá na voľné chvíle. Často máva veľmi ružové sny, nedotknuteľné a nejasné, akonáhle sa začnú analyzovať, strácajú na kráse. Neschopnosť sústrediť sa je dôsledok zasnenosti, často uvažuje zvláštnym spôsobom, a veľmi sa vzďaľuje od svojho cieľa. Často ho ľudia ťažko chápu. Údelom deviny je aj nepraktické myslenie.

 

Tendencie

Musí sa v živote naučiť byť usilovnejší, prezieravejší a posilniť svoj zmysel pre obchod, naučiť sa väčšej praktickosti. Číslo 9 má zriedka materiálny úspech, je však významné svojou mocou a keď sú jeho dobré vlastnosti silno vyvinuté, nadobúda silnú moc a vplyv, ktoré sa materiálnym úspechom nedajú zaplatiť.

 

Životná cesta

Cieľ: uplatniť sa v širokom zábere, a byť užitočný druhým .

Dôležité vlastnosti: záujem o humanitnú sféru, citlivosť.

Úskalia ktorým sa treba vyhýbať: sklon robiť si ilúzie, napätá citlivosť, náladové a prehnané reakcie

 

Vlastnosti: potreba dávať mnoho zo seba v prospech druhých, často dávajú druhým viac, než dostávajú. Jeho životná cesta je poznamenaná rôznymi zmenami, cestovaním do zahraničia, komunikáciou s ľuďmi. Nevyhnutný je rozlet vo všetkých oblastiach. Ľahko sa učí , ale rovnako ľahko odovzdáva svoje vedomosti druhým, učí. Občas nečakaný úspech a realizácia ďalekosiahlych plánov v dobe zrelosti, alebo v druhej polovici života. Citová vášnivosť, s rizikom trápenia, trvajúcim až do doby, kým nájde rovnováhu. Niekedy príde obdobie, keď bude v ústraní, obdobie psychických výstrelkov, obdobie hľadania svojho životného postoja, ale aj obdobie láskyplnej pomoci druhým. Možnosť humanitárneho poslania v láskyplnej oddanosti blížnym.

 

Životná dráha deviny je cesta ďaleká. Bude mať radu príležitostí k ďalekým cestám, buď po svete alebo vo svojich myšlienkách vďaka bezhraničnej predstavivosti. Často sa zastaví, aby pomohol ostatným , pretože jeho vlastnosti ako láskavosť a porozumenie ho k tomu prinútia. Ale mnohokrát zostane sám. Inteligentný rojko, často príliš vzdelaný. Nebude si robiť príliš veľkú námahu pre úspech, ktorý príde ako prekvapenie.

 

Dobrá rada: Naučte sa kontrolovať vaše emócie a majte pripravený batoh!

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Majerský

(Marcel, 16. 1. 2018 12:33)

Som prekvapený. Tento popis sedí takmer presne.

čo dodať

(Katarína, 26. 2. 2017 20:56)

Celkom sedí....nechapem ako je to možné

zivotne cislo

(Darina, 6. 9. 2016 18:53)

Sedi uplne do botky