Choď na obsah Choď na menu
 


Čo je Osobný rok

14. 11. 2010

Milý návštevník tejto stránky, tejto rubriky. Tentokrát ti budem tykať. Pýtaš sa o čom sú tvoje Osobné roky?

 

Tak začnime. Samozrejme sa týkajú mojej obľúbenej numerológie, ale počas života sa týkajú aj teba. Narodil si sa v určitý deň, a od toho dňa, každučký rok v tvojom živote začínaš svoj osobný rok. Každučký tvoj Osobný rok bude, či chceš, alebo nie, bez ohľadu na to, či v to veríš, alebo nie, pod vplyvom vibrácie určitého čísla. Toto číslo bude vplývať na teba po celý rok a všetky tvoje rozhodnutia, situácie a činnosti bude ovplyvňovať.

 

Pýtaš sa na čo je to dobré? Určite sa ti už stalo, že sa ti v nejakej činnosti nie a nie dariť, naopak, iné veci „išli od ruky“. A to je práve to, o čom hovorím, vplyv vibrácie. Každučké číslo vplýva na určité aspekty v tvojom živote. Keď vieme, čo môžeme a čo nie očakávať v našom príslušnom Osobnom roku, môžeme sa vyhnúť zbytočným frustráciám, sklamaniam, a môžeme sa posunúť ďalej vo svojom duševnom, profesijnom, a aj inom raste, a svoju energiu, danú na tento rok sústrediť na tie veci, ktoré nás posunú ďalej.

 

A teraz, ako si svoj Osobný rok vypočítaš? Veľmi jednoducho: spočítaj si deň a mesiac svojho narodenia a pripočítaj k nemu príslušný kalendárny rok. Tieto čísla zrátaj na jednociferné číslo od 1 do 9. A teraz ti už nič iné nezostáva, len nájsť toto číslo medzi Osobnými rokmi, ktoré sa nachádzajú v príslušnej rubrike. /Napr.osoba narodená 16.2.1976, sčítame deň - 1+6, plus mesiac - 1+6+2, plus príslušný kalendárny rok 2010, t.j.-1+6+2+2+1 = 12 =1+2 = 3, čiže od 16.2.2010 do 16.2.2011 bude táto osoba prežívať svoj Osobný rok 3 /

 

To, či sa toho budeš držať, alebo nie, je len na tebe. Ty musíš rozhodnúť, či si to len prečítaš, alebo sa k tomu niekedy ešte vrátiš a budeš premýšľať nad tým, čo sa ti práve prihodilo.

 

Ja k tomu podotknem len toľko: Z mojej osobnej skúsenosti musím potvrdiť, že sa oplatí aspoň trochu poučiť a držať sa „návodu“ na svoj Osobný rok. Naozaj môžeš predísť mnohým sklamaniam, zbytočným peripetiám, a svoju životnú silu sústrediť na to, čo v tom príslušnom roku môže fungovať. Keď ti je dané, že máš zabojovať, bojuj!, keď sa máš trochu stiahnuť a premýšľať, sprav to!, keď ti čísla dávajú možnosť rozptýliť sa, odviaž sa a do toho!, keď máš rozdávať pomoc a lásku, urob to! Nič z tých vecí a činností, ktoré máš dané v tom ktorom roku Ti nebudú na škodu, práveže, posunú ťa ďalej. A veď predsa Život je moc krátky na to, aby si ho premárnil zbytočne .....

 

                                                                                                               Dady

 

Požitá literatúra z ktorej som čerpala:

J.D. Fermier - Numerologie, náuka o číslech

Robin Steinová - Numerologie

Richter Johan - Kapesní numerologie, tajemství čísel

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.