Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 1 - NEZÁVISLOSŤ

29. 3. 2011
 
Človek narodený v tento deň si ide vždy za svojím, nerád sa niekomu zodpovedá a vysvetľuje. Keď si nájde partnera, s ktorým bude v úplnom súlade, bude s ním tráviť všetok voľný čas. Veľkú časť svojho života ukrýva v tajnosti, má priateľov, ktorí o sebe vzájomne ani nevedia a zaoberá sa činnosťami, o ktorých sa dozviete len medzi rečou. Je málo ľudí, ktorým dôveruje. Tu a tam sa niečo od neho dozviete, ak sa však pýtate veľa, začne byť podozrievavý. Nie preto že niečo tají, nerád sa však niekomu zdôveruje. Časom vám aj tak všetko povie. Nezávislosť je pre neho základná potreba a vždy sa k nej tak či onak dopracuje, či sa to niekomu páči, alebo nie. Je rád nezávislý a vo všetkých situáciách rád rozhoduje sám, všetko chce mať podľa seba.  Je schopný hlbokej lásky, ale túto schopnosť uplatní s najväčšou pravdepodobnosťou len raz v živote. Keď sa sklame, už nikoho tak milovať nebude. Pokiaľ nie ste prvý človek v jeho živote, zblíži sa s vami a bude vás mať veľmi rád a nikdy vašu dôveru nesklame, ale hlboko milovať už druhýkrát nedokáže. Vážte si to ,čo v ňom máte, pretože ho „prerobiť“ nedokážete.
Je rozdiel medzi pocitom samoty a byť rád sám. Osoba narodená v tento deň sa v niektorých fázach svojho života, či chce - či nechce,  bude stretávať zo samotou.

Negatívne prejavy 1-ky sú sebectvo, egocentrizmus, berie, ale nedáva. Takáto jednotka je zahľadená do seba, večne rozpráva o sebe ani ho nenapadne nájsť si čas vypočuť druhých. Dokáže byť veľmi žiarlivý a panovačný.

Farby: zlatá, žltá, bronzová, okrová, hnedá - teplé tóny

kameň: všetky z uvedených farieb, topás, žltý diamant