Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 3. - PRIATEĽSTVO

29. 3. 2011
 
Človek narodený tretí deň v mesiaci je rád medzi ľuďmi a nič mu neurobí väčšiu radosť, ako keď si môže pokecať s inými. Potrebuje mentálnu stimuláciu, ktorú mu môžu poskytnúť iní ľudia podobného stupňa inteligencie, ako má on sám, a buď bude takúto spoločnosť vyhľadávať, alebo si ho ľudia, ktorí majú podobné potreby, sami nájdu. Má úprimne rád ľudí, s kýmkoľvek sa bez problémov dokáže dať do reči. Ľudia vycítia jeho úprimnosť, preto ich priťahuje. Je to bystrá, kreatívna, šťastná osoba, vždy a všade obľúbená.
Má úžasne činorodú myseľ, dokáže presne kriticky oceniť a zhodnotiť každú situáciu. Človek plný nápadov, rýchlej mysle, zábavný, originálny, svojím životným elánom dokáže nakaziť každého okolo seba. Nebojí sa vyčnievať z radu, zbožňuje módne výstrelky, je úprimný, všetko „vysype“ na rovinu a máte z neho pocit, že ho poznáte odjakživa. V milostnom vzťahu potrebuje trojka trochu nezávislosti, ale zároveň zbožňuje prítomnosť osoby, s ktorou môže chodiť do spoločnosti a preberať každodenné záležitosti. Úprimnosť a otvorenosť sú u neho na prvom mieste, občas sa vám ani nemusí páčiť čo povie, ale verte, nemá zlé úmysly. Život s týmto týpkom nikdy nie je nudný, priatelia sú pre neho vždy dôležití a vždy robí viac vecí naraz.

Negatívna stránka človeka s týmto dňom narodenia nie práve najpríjemnejšia. Takáto „horšia“ verzia trojky je človek hyperkritický a vždy plný výčitiek. Dokáže trafiť poriadne bolestne na najcitlivejšom mieste svojimi pripomienkami a okoreniť to blbým nechápavým výrazom tváre typu: neviem čo je na tom také strašné. Nervák , človek čo lieta od jednej veci k druhej, tretej, štvrtej, až sa natoľko rozsype, že nič z toho všetkého nakoniec nespraví od úplného vyčerpania.   

Farby: fialová, purpurová, , pečeňová, karmínová, modrá, ružová

kameň: ametyst