Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 7. - SKÚSENOSŤ

27. 4. 2011

Človek narodený v tento deň má až prehnanú potrebu vyskúšať si všetko na vlastnej koži. Nepočúva nikoho, ani takých, čo už podobné skúsenosti majú, ani sa nepoučí z chýb druhých. Je úplne zbytočné upozorňovať ho na nástrahy na ceste, ktorou sa chce vydať, hlava nehlava sa do všetkého púšťa. On je už raz taký, učí sa z vlastných pádov a vzostupov. Hlavné však je, že sa z toho aj poučí.

Je to citlivý a vnímavý človek. Svoj potenciál citlivosti by mohol využiť na zmierovanie a nadväzovanie vzťahov, on sa však namiesto toho vrhá strmhlav do všetkého. Niekedy tieto jeho pády do udalostí hraničia až z výstrednosťou.

Na všetko si vytvára pevné názory, čomu verí vie povedať priamo. Jeho názory sú často spirituálneho nádychu, často sa zaujíma o alternatívnu medicínu, životné prostredie. Neznáša pokrytcov,  hlupákov, nenechá sa nikým ovplyvniť, má vytvorený svoj morálny kódex. Má dosť komplikovanú a nepochopiteľnú povahu, nikdy však nič nepovie len tak do vetra. Má niekedy až príliš bujnú fantáziu, nezriedka si stanovuje príliš vysoké ciele.

Vo vzťahu je v zásade verný, partnera v živote potrebuje, pretože vzťah, z ktorého čerpá podporu stavia na prvé miesto. Neznáša samotu, partnerský vzťah mu dodáva odvahu a emocionálnu silu.

Negatívny človek narodený v tento deň sa až príliš ľahko dostane do závislostí, ako alkohol, drogy, hazardné hry. Proti negatívnej sedmičke neskúšajte žiadny podraz, pretože sa vám poriadne odplatí a to štýlom zub za zub, oko za oko.

 

Farby: zelená, biela, žltá, bledé odtiene farieb

Kameň: perla, mesačný kameň, mačacie oko