Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 8. - ROVNOVÁHA

27. 4. 2011

Rovnováha je pre osobu narodenú v tento deň životné heslo, pretože sa počas svojho života bude musieť naučiť všetky svoje energie, city moc a často aj bohatstvo udržiavať v harmónii, nič nepreháňať.  Po celý život sa bude nachádzať v situáciách, v ktorých bude musieť prispôsobovať a vyvažovať svoje chovanie, robiť rozhodnutia, ktoré ovplyvnia životy a city druhých.

Bude sa musieť vyrovnať s nedostatkom lásky, alebo prílišnou, prehnanou láskou, naučiť sa nepreháňať city, emócie, harmonizovať príjem a výdaj napríklad rodičovskej lásky, partnerskej. Pokiaľ ju v detstve dostával dostatok, nebude to pre neho ťažké, pokiaľ nedostatok, vôbec nebude mať tušenia, ako s touto emóciou nakladať, alebo ako sa chovať vo vzťahoch. Musí vynaložiť veľa trpezlivosti a pochopenia, než dospeje k rovnováhe.

Bude sa musieť vyrovnávať buď z nedostatkom peňazí, alebo nadbytkom. Oboje môže mať za následok lakomstvo, preto sa treba naučiť narábať aj z prebytkom aj nedostatkom.

Osmička sa bude musieť naučiť vyvažovať potenciál, ktorý dostal do vienka, či už vo forme mentálnej energie, geniálneho nadania, vodcovských schopností, slávy, bohatstva, alebo lásky. Musí sa naučiť vyvažovať múdrym úsudkom, rozumom, alebo srdcom.

Osôbka narodená v tento deň je vysoko inteligentná, bystrá, má dobré logické uvažovanie a predpoklady pre podnikanie, dokáže vyniknúť v písaní a vo vedeckých odboroch.

V milostnom vzťahu sa musí naučiť najprv dávať a potom brať a robiť ústupky. Ozajstnú vrelosť vo vzťahu vie ťažko prejaviť, pretože sa vždy pozerá na to, čo mu ten vzťah môže priniesť. Veľa ľudí s týmto dňom narodenia sa nachádza medzi vedcami, parádne vedia narábať s faktami, ale s citmi vôbec nie. V rukách má ako číslo 8 obrovskú silu, musí sa však s touto silou naučiť narábať tak, aby boli výsledky pozitívne.

Negatívna osmička je veľmi sebecká, klame, kritizuje a rada získava výhody na úkor iných.

 

Farby: tmavé, modrá, sivá, čierna, bordovo- červená

Kameň: ametyst, čierne perly, diamant, tmavý zafír