Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 13. - ZRANITEĽNOSŤ

27. 4. 2011

Osoba narodená v tento deň je oveľa zraniteľnejšia ako ostatné čísla.

Jednoducho, ľudia narodení s číslom dňa štyri, to platí pre všetky, ktoré po zrátaní cifier dajú spolu štvorku /13, 22, 31/, sú o 85 percent zraniteľnejší ako ostatní.

Dokáže si v živote vyrobiť spústu problémov a trvá mu to dosť značnú časť života, kým dosiahne emočnú stabilitu.

Mnohokrát problémy začínajú nedorozumením s rodičmi, výsledkom čoho je malá sebadôvera. Buď je to nedostatkom lásky, prílišnou kritičnosťou, odlúčením od rodičov. Aj človek, ktorý má úžasných rodičov a vzťah medzi nimi je v poriadku, má tak slabú sebadôveru, že si kladie na seba príliš vysoké nároky a potom sa trápi, že nie je schopný ich dosiahnuť. Nijaké iné číslo nemá v sebe tak hlboko zakorenenú nízku sebaúctu ako toto číslo dňa. Mnohokrát je až tak posadnutý svojou nízkou sebaúctou, že sa to prejaví nervovo aj fyzicky, ako nejaká choroba. Niekedy je potrebné obrátiť sa na odbornú pomoc, postaviť sa tvárou tvár proti svojim problémom a vysporiadať sa s nimi.

Takýto človek má však pred sebou aj obrovské možnosti. Je samostatný, ctižiadostivý, spoločenský a veľmi bystrý. Má dobré organizačné schopnosti, je výborným priateľom, je nadaný v mnohých smeroch, hodí sa mu práca na zodpovedných miestach. Pretože mu veľmi chýba sebadôvera, nutne potrebuje podporu svojich blízkych, alebo ľudí, s ktorými pracuje.

V milostnom vzťahu je to osoba milujúca, otvorená, svoje vzťahy berie vážne a ľudí okolo seba si chráni. Veľký dôraz kladie na materiálne istoty a dokáže tvrdo pracovať, aby svoje potreby zabezpečil. Pre svoju zraniteľnosť dokáže byť niekedy ako netýkavka, ale keď má okolo seba ľudí, ktorí ho majú radi, podporujú ho, tak sa mu uľaví.

Keď to však u neho preženiete, zistíte, ako dokáže slovami ublížiť. Potom už s ním nie je sranda a a na jeho pichľavé slová sa ťažko zabúda.

 

Farby: tlmené farby, sivá, elektrická modrá

Kameň: zafír