Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 14. - CIEĽAVEDOMOSŤ

27. 4. 2011

 

Človek narodený v tento deň má v sebe nezávislosť jednotky a organizačné schopnosti štvorky. Spolu tvoria päťku, ktorá je veľmi vnímavá a bystrá a zbožňuje slobodu. Všetko si rád zariaďuje a jedná po svojom. Nemá rád, keď mu niekto hovorí čo má a nemá robiť ako to má robiť a keď to aj skúsite spraviť, asi vás pošle „voľakde“. Ide si za svojou hlavou a neobzerá sa ani naľavo ani napravo.

Tieto tri čísla dávajú tejto osobe obrovský potenciál, trošku mu však potrvá, kým si dá do priadku slobodu danú od päťky a „organizovanosť“ danú od štvorky. Často z neho spraví pôsobenie týchto troch čísiel výbušnú osobu, ktorá sa dokáže poriadne rozčúliť a trvá jej to dlho, kým sa upokojí.

Veľmi ťažko zabúda na chvíle, keď mu niekto ublížil a ešte aj po rokoch sa k tomu bude vracať. Na svoje emócie si musí dať pozor, musí sa naučiť ich ventilovať vhodným spôsobom. Základom jeho pokojného života je rodina, ktorá mu je oporou a stabilitou, ale potrebuje povolanie, v ktorom má slobodu.

Je schopný dosiahnuť úspech v čomkoľvek čoho sa dotkne, je plný elánu a nadšenia a má veľkú dávku prirodzenej múdrosti. Je to človek, ktorý sa s nadšením pustí do nejakého úžasného projektu, zrealizuje ho, bude na ňom tvrdo pracovať a keď dosiahne úspech, dokáže všetko predať a pustiť sa do niečoho iného, pretože má ďalší senzačný nápad a potrebuje peniaze na začiatok J

Je skvelý podnikateľ, potrebuje vždy nové ciele, inak ho všetko rýchlo prestane baviť a vie sa sústrediť vždy len na jednu konkrétnu úlohu. Keď toho má veľa, tak sa mu všetko začne miešať.

V milostnom vzťahu je tento človek verný, ohľaduplný, spoľahlivý a pozorný. Má obrovskú schopnosť lásky, do života však potrebuje niekoho, kto ho niečím výnimočným upúta, niekoho mimoriadneho, kvôli komu sa usadí. Treba mu nechať trochu slobody, hrozí však, že keď sa naskytne príležitosť, vyrazí niekam do neznáma. Časom ho prestane toto „lietanie“ baviť a keď sa nájde niekto, koho bude mať naozaj rád, tak sa určite usadí a založí si rodinu. Skôr ako okolo 40-ky to nebude.

Je to veľmi eroticky a dotykovo založená osoba, stres môže mať na jeho túžby veľmi škodlivý účinok.

Negatívna 14-ka je hotový diktátor, ktorý priam naháňa hrôzu.

 

Farby: biela, sivá, lesklé farby, nie tmavé

Kamene: striebro, platina, diamant