Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 15. - ODVAHA

27. 4. 2011

Osoba narodená v tento deň je zaujímavá zmes J. Je nezávislá vplyvom jednotky, miluje slobodu vplyvom 5-ky,  a miluje harmóniu vplyvom súčtovej 6-ky. Zhrňuje v sebe všetky tri vplyvy a niekedy prevládne jeho nežnejšia stránka povahy, inokedy tá tvrdohlavejšia.

Je to nezávislý človek, dokáže sa niekedy správať trucovito, pôsobí húževnatým dojmom, ale keď sa dostanete pod jeho „pancier“, zistíte, že sa tam skrýva citlivá, zraniteľná a milujúca duša. Jednoducho, len si zachováva odstup, takže je ťažšie ho spoznať. Pokiaľ nemá istotu, že tomu druhému môže dôverovať, tak si nikoho nepustí k telu.

Heslo človeka narodeného v tento deň je odvaha. Pretože tento človek má obrovskú guráž. Vyskúša všeličo možné, pustí sa do všakovakých dobrodružstiev a  adrenalínových akcií. Veľa času strávi v prírode.

Svoj súkromný život si veľmi stráži, nemá rád publicitu a ani zásahy zvonka. Je zdržanlivý, ale ani neupozorňuje rád na seba. Keď však dôjde k nejakej významnej roztržke, svoje názory vysloví bez zábran a to niekedy až tak, že je schopný vyvolať obrovský rozruch.

Vplyv šestky vyvoláva u neho obrovskú citlivosť, lásku k harmónii a ku kráse. Je to tvorivá osoba, buď čo sa týka hudby, výtvarného umenia, alebo rád pomáha druhým. Nemá rád stres, pôsobí na neho   rušivo, stráca reč, vyvedie ho z rovnováhy, alebo mu bude zle.

Domov a rodina znamená pre neho veľa, má rád usporiadaný rodinný život, potrebuje, aby mu partner prejavoval lásku, nežnosť. Navonok tvrďas, zvnútra jemný a milujúci človek.

Negatívna 15 –ka  sa prejavuje prílišnou hrdosťou, tvrdohlavosťou a panovačnosťou.

 

Farby: zeleno – modrá, fialová, tyrkysová

Kamene: smaragd, ametyst, tyrkys