Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 16. - PRIAMOČIAROSŤ

27. 4. 2011

Osoba narodená v tento deň má veľmi dobrú kombináciu čísiel. Nezávislosť jednotky, harmónia šestky a nezlomné odhodlanie sedmičky všetko v živote si vyskúšať. Zároveň sedmička dáva aj duchovnú hĺbku charakteru.

Priamočiarosť je heslo pre narodeného v tento deň. Má svoje  pevné názory, vie čo je dobré a zlé, a nepozerá na to, či sa to niekomu páči, alebo nie. Je veľmi emocionálny, je v ňom trochu exhibicionizmu, rád pohŕda konvenciami, neznáša pravidlá a obmedzenia.

Má úžasnú pozorovaciu schopnosť, dokáže sa z humornej stránky pozrieť na jednoduché a každodenné veci. Dokáže ich vysvetliť a ukázať spôsobom, že určite každého rozosmeje. Je to výborný herec a komik.

Má zmysel pre verejné problémy, mnohokrát bojuje za všelijaké práva. Nikdy nepozerá len na vlastné záujmy, chce dosiahnuť zlepšenie života pre všetkých.

Pri činnosti, ktorá ho baví vydrží celé hodiny bez prestania. Nájde si však vždy čas pre rodinu a lásku. Má rád po svojom boku partnera silného a nezávislého, pretože si je veľmi vedomý svoje sily a slabší partner by mal pri ňom pocit menejcennosti. Má rád rovnocenného partnera a to pre svoju potrebu harmónie. V rámci rodiny je pánom domu, zodpovedný a milujúci partner a rodič.

 

Farby: zelená, biela, žltá, bledé odtiene farieb

Kamene: perla, mesačný kameň, mačacie oko