Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 17. - ZDATNOSŤ

27. 4. 2011

Toto číslo vytvára zvláštnu zmes, pretože súčtová osmička dodáva obrovskú silu a sedmička duševnú hĺbku. Jednotka dáva nezávislosť , ctižiadosť, sedmička pozorovacie schopnosti a potrebu všetko si vyskúšať na vlastnej koži. Sedmička je aj o víťazstve samého nad sebou. Mnoho športovcov a tanečníkov sa narodilo v tento deň.

Táto osoba má vysokú hladinu mentálnej energie na fyzickej úrovni, preto je pre neho veľmi prospešný pohyb. Je ctižiadostivý, samostatný, má dvojitú dávku nezávislosti. Kým však táto osoba „dozrie“ je dosť náchylná na dramatické citové výlevy.

Niet pochýb, že patrí medzi veľmi zdatné osoby. Je pracovitý, výkonný a bystrý, vie uplatniť vo svojich činnostiach svoje vodcovské schopnosti, citlivosť, súcit. S každým dokáže jednať s úctou a pochopením, jeho hlboko citlivá povaha ho často privedie do oblastí, kde sa môže starať o druhých, je z neho dobrý liečiteľ.

Milostný vzťah je pre neho veľmi dôležitý, pretože iba pomocou lásky vie nájsť rovnováhu. Vyzerá na sebaistého človeka, avšak má v sebe veľmi zraniteľnú stránku, ktorú odhalí len pred osobou, ktorá je u najbližšia a ktorá ho vrúcne miluje a stojí vždy po jeho boku. Je veľmi spoločenský, rád sa stretáva s ľuďmi, miluje tanec a hudbu.

Negatívna osoba narodená v tento deň je zlostná, vrtošivá, spolunažívanie s ňou je veľmi náročné. Ustavične potrebuje, aby ho niekto chválil, ubezpečoval o jeho kvalitách a pokiaľ sa tak nestane, začne robiť scény.  

 

Farby: tmavé, modrá, sivá, čierna, bordovo-červená

Kamene: ametyst, čierne perly, diamant, tmavý zafír