Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 21 - POCHOPENIE

2. 5. 2011

Toto číslo nesie v sebe veľký potenciál. Dvojka ako prvé číslo posilňuje intuitívnu stránku povahy na úkor sebeckosti. Takže výsledkom je tolerantná osoba, ktorá dokáže vychádzať s každým.

Človek narodený v tento deň sa dokáže zorientovať v akejkoľvek situácii a skôr než dospeje k nejakému rozhodnutiu, bude sa snažiť pochopiť obe stránky veci. Jednotka posilňuje odhodlanie, čiže táto osoba dokáže všetko, na čo si len pomyslí, bez toho, aby sa nad druhými vyvyšovala. 

Je tvorivý, expresívny, plný elánu a túto svoju energiu dokáže uplatniť v ktorejkoľvek oblasti od umenia až po politiku. Je veľmi spoločensky založený, rád sa priatelí a stretáva s ľuďmi. Porozumie si s ľuďmi s akejkoľvek kategórie či spoločenskej vrstvy. Má silné osobné čaro, k druhým sa správa ohľaduplne a má v sebe akúsi samozrejmosť, ktorá k nemu priťahuje ľudí. Nikdy sa na nič nehrá a každému je s ním dobre.

V milostnom vzťahu je ohľaduplný, intuitívny, nežný a milujúci. Jeho nenútená prívetivosť z neho robí človeka, s ktorým sa dobre vychádza. Veľmi dôležitá je pre neho komunikácia, vždy si bude chcieť radšej všetky problémy vyjasniť, než by sa mal s hádať. Nerád sa háda, málokrát ho uvidíte nahnevaného, ale keď sa už aj naštve, jeho hnev je taký mierumilovný a nikdy sa nebude pokúšať o pomstu. Nestojí mu to totiž za námahu. Radšej vám povie všetko na rovinu čo si myslí. Vzťahy pre neho znamenajú veľmi veľa a to platí pre každého, komu sa dátum narodenia začína dvojkou. Tí, ktorí sú mu blízki, tých si maznajú, sú pre neho niečo, bez čoho nevedia žiť.

Negatívny človek s dátumom 21 snáď ani neexistuje. Jediné čo sa mu dá vytknúť je, že dokáže poriadne „šľahnúť“ slovom.

 

Farby: fialová, purpurová, pečeňová, karmínová, modrá, ružová

Kamene: ametyst