Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 22 - VYTRVALOSŤ

2. 5. 2011

Tento dátum obsahuje dve dvojky za sebou, takže intuícia a citlivosť tohto človeka je na vysokej frekvencii. Niekedy to môže vyzerať ako slabosť v charaktere človeka. Nedajte sa však zmýliť. Pretože tieto dve čísla oscilujú k súčtovej štvorke, ktorá dodáva povahe vyrovnaný a solídny základ a kombinácia dvojok a štvorky môže vytvoriť nesmierne dynamické vibrácie.

Keďže obidve čísla sú dvojky, je táto osoba nesmierne citlivá, láskavá a jednoznačne potrebuje vzťah v ktorom nájde oporu. Každú výčitku si berie veľmi k srdcu, veľmi ľahko sa jej dotknete, a často jej trvá tridsať a viac rokov, než posilní svoju sebadôveru natoľko, aby sa dokázala postaviť na vlastné nohy a presadiť sa. Neznáša citové konfrontácie a keď jej začne niekto rozkazovať čo a ako má robiť, tak je už úplne mimo.  Ale postupom času v nej zosilnie  štvorka, objaví v sebe chladnú a vyrovnanú silu tohto čísla a začne si raziť cestu k uskutočňovaniu svojich plánov vytrvalosťou, ktorá patrí k najsilnejším vlastnostiam tejto osoby. 

Znie to akoby nič, ale ľudia, ktorým súčtové číslo, alebo samotné číslo dáva 4-ku, majú väčšinou v detstve dosť panovačných rodičov, alebo aspoň jedného  a to im dosť okreše sebadôveru, preto im trvá dosť značnú časť života, kým ju nadobudnú.

Keď však 22 nájde svoju silu, zistí, že dokáže čokoľvek, na čo len siahne. Je to praktický, dôkladný a metodický typ a mnoho osôb s týmto dátumom má dobrú schopnosť úsudku potrebnú k organizovaniu ľudí vo veľkom.

Vzťah je pre neho životná potreba, mnohokrát práve partner je ten, ktorý mu dodáva podporu k uskutočneniu vlastných snov. Partnera, s ktorý si rozumie berie ako súčasť seba samého. S človekom, ktoré ho miluje, dokáže „splynúť“ a žiť v akejsi symbióze. Dokážu rovnako myslieť, rozprávať, spolupracujú s úžasnou solidaritou idúc za spoločným cieľom až tak, že zabudnú na okolitý svet. 

Negatívum 22 –ky sa prejaví vtedy, keď sa nechá pohltiť silnou precitlivenosťou tohto čísla až do takej miery, že nevie o ničom rozhodnúť, alebo sa nechá ovplyvniť materialistickou stránkou súčtovej štvorky a začne hromadiť bohatstvo a majetok, len aby prehlušila vnútornú neistotu. 

 

Farby: tlmené farby, sivá, elektrická modrá

Kamene: zafír