Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 23 - SAMOSTATNOSŤ

2. 5. 2011

Človek narodený v tento deň má zvláštnu povahu. Je kombináciou slobodu milujúceho človeka, ktorý rád rozhoduje sám za seba, a rád robí to čo chce aj keď sa to druhým nepáči, na druhej strane je primárna dvojka, teda človek, čo nevie žiť sám. Takže v jeho charaktere je tak trochu vnútorný konflikt medzi týmito dvomi vlastnosťami. Táto osôbka si myslí, že dokáže byť sama, avšak byť sama dokáže len s partnerom J.

Je to vysoko senzitívna osoba, túži byť milovaná, rozmaznávaná a pochopená. Lásku k slobode má v povahe a preto nemá rada, keď ju niekto obmedzuje. Má talent v mnohých smeroch, je bystrá, spoločensky založená, ale dosť komplikovaná, často ju je ťažké pochopiť. Dokáže mentálne úplne „vypnúť“ , keď sa dostane zoči-voči nejakej stresovej situácii, neznáša vyhrotené problémy, ktoré sa týkajú citov, takže vo vzťahu je s ňou ťažké hovoriť o emocionálnych záležitostiach. Pokiaľ nemá v dátume narodenia viac ako jednu jednotku, bude s týmto človekom úplne ťažké čo i len brnknúť na jeho city.   Pomerne značná časť ľudí narodených v tento deň nie je schopná po celý život prechovávať k nikomu hlbšie city, pretože sa nevedia vyrovnať s vnútorným konfliktom medzi láskou ku slobode a vzťahom s partnerom. Komu sa to podarí, bude žiť plnohodnotný život, pretože bude vedieť využiť všetok potenciál, ktorý mu toto číslo dňa dáva. A komu sa to nepodarí, po celý svoj život sa znova kolom dokola zamiluje a „odmiluje“ a vždy si je istý, že je to ten alebo tá pravá.

V práci žiadne problémy nemá, vynikne tam, kde ho nerozptyľujú žiadne city a emócie. V podnikaní je priam skvelý, potrebuje stále nové podnety a úlohy, je úspešný pri jednaní s ľuďmi.

Negatívna 23 –ka je chladná, sebecká, bezcitná, určite nie ten typ, ktorý by ste rád predstavil rodičom J

 

Farby: biela, sivá, lesklé farby, nie tmavé

Kamene: striebro, platina, diamant