Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 24 - PRÍVETIVOSŤ

2. 5. 2011

Človek narodený tento deň patrí k najpriateľskejším, najstarostlivejším a najochotnejším ľuďom. Dokáže si vypočuť každého a na každý problém sa vie pozrieť z praktickej stránky a pomôcť nájsť riešenie. Primárne číslo dva dodáva citlivosť a intuíciu, štvorka praktickosť a metodický prístup k životu. Súčtové číslo dáva 6, čo je číslo harmónie a krásy.

Všetci, ktorí sa narodili s primárnym číslom dva sú ľudia, ktorí potrebujú žiť v partnerstve.   24 – ka je láskyplný, nežný človek, ktorému sa najlepšie darí v harmonickom vzťahu. Rodinný život je pre neho nadovšetko a tým, ktorých miluje sa správa ohľaduplne a pozorne. Snaží sa urobiť pre svoj domov a rodinu čo môže, je vrúcny, oddaný a vie vychádzať s každým. Veľmi ťažko sa vyrovnáva s akoukoľvek situáciou, ktorá sa týka jeho citov. Trvá mu dosť značnú časť života, kým sa naučí vyjadrovať svoje city primeraným spôsobom.

Každý, koho sa len dotkne vplyv šestky má okolo seba zaujímavú „sféru“, ktorá pôsobí na každého blahodarne. Mnoho ľudí s týmto dňom narodenia sa v niektorej etape svojho života venuje nejakej charitatívnej činnosti, alebo v detských a školských organizáciách.

V práci vie využiť svoj organizačný talent, musí si však dať pozor na stres, totiž všetci, ktorých primárne číslo je dva neznesú stres a už vôbec nevedia pracovať v strese. Sú medzi nimi aj taký, ktorých stres natoľko otupí, že im znemožní akúkoľvek činnosť.

Negatívna 24 – ka je prehnane precitlivená a nemá žiadnu sebadôveru. Je to mimoriadne slabá osoba , úplne neschopná samostatného vystupovania, alebo úplne bezohľadná a bezcitná.

 

Farby: zeleno – modrá, fialová, tyrkysová

Kameň : smaragd. ametyst, tyrkys