Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 25 - NENÁROČNOSŤ

2. 5. 2011

Človek narodený v tento deň je skromný  a nenáročný, veľmi citlivý, láskavý, ktorého sa nešetrnosť druhých veľmi dotkne. Druhé číslo, pätka mu dodáva túžbu po nezávislosti. Keď sa však v dátume viac pätiek nenachádza, ale zato viac dvojok, tak je potlačená táto túžba a vyjde na povrch len vtedy, keď ho k tomu prinúti situácia.

Osobu narodenú v tento deň však najviac ovplyvňuje chápavosť 5-ky, mierumilovnosť dvojky a súčtová sedmičky, ktorá mu dodáva duchovný rozmer. Sedmička a dvojka sú senzitívne čísla, takže tento človek je veľmi precitlivený. Potrebuje mať pri sebe partnera, dokáže s ním žiť v úplnej duševnej blízkosti. Medzi ľuďmi, na ktorých mu záleží je otvorenejší, ale v zásade je to tichý, citlivý človek s veľkou dávkou intuície.

Túžba po slobode však u neho nespí, tá tam je a dokáže sa prejaviť. Z času na čas sa zrazu rozhodne niekam ísť, jednoducho potrebuje v živote vzrušenie, zmenu napriek svojej skromnej povahe. Súčtová sedmička mu zaručuje, že si všetko chce vyskúšať na vlastnej koži a pokiaľ má v dátume viac pätiek, tak sa pokúsi o čokoľvek.

Má zaujímavú pozorovaciu schopnosť, dokáže sledovať ľudí v rôznych situáciách zábavne o tom rozprávať. Dokáže humorne napodobňovať iných, hlavne v spoločnosti, ktorá je rovnako naladená. Musí však mať istotu, že ho všetci berú, zvlášť pokiaľ má v dátume ešte nejaké senzitívne čísla.

Číslo 5 mu dodáva aj tvorivé schopnosti a 7 potrebu za niečo bojovať.

Negatívna 25 – ka  nie je schopná urobiť žiadne citové rozhodnutia, nedokáže čeliť žiadnym stresovým situáciám, v partnerskom vzťahu si nebude radšej všímať rozpory, zmieri sa s horším, alebo siahne po poháriku, alebo padne do inej závislosti, než aby so svojou situáciou niečo urobila.

 

Farby: zelená, biela, žltá, bledé odtiene farieb

Kamene: perla, mesačný kameň, mačacie oko