Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 27 - SVEDOMITOSŤ

2. 5. 2011

Človek narodený v tento deň je intuitívny, mierumilovný a má dobré pozorovacie schopnosti. Dvojka so sedmičkou dáva dokopy deviatku, a tieto tri čísla veľmi krásne „spolupracujú“ medzi sebou na tomto charaktere.

Tento človek vyhľadáva pokoj a je veľmi vnímavý. Má pevné zásady, je múdry, poctivý, dokáže otvorene a jasne vyjadriť svoje názory. Nikdy nepodlieha žiadnym spoločenským a náboženským normám, má svoje vlastné zásady. Mnohé 27-ky sú silno duchovne založení a mnohých priťahujú alternatívne životné štýly a liečebné metódy.

Svedomitosť je heslo pre človeka narodeného v tento deň, má jasno v tom, čo je v živote správne a čo nie. Pokiaľ spraví niečo, čo je proti jeho presvedčeniu, nedá mu pokoj, kým to nenapraví. Svedomie ho dokáže riadne hrýzť a vie sa sám riadne potrestať. Je konzervatívny a pragmatický, uverí až keď si všetko preverí.

Pravda a hlbší zmysel života sú pre neho dôležité záležitosti. Povrchným vzťahom sa vyhýba, u svojho partnera hľadá hlbokú duchovnú spriaznenosť. Medzi 27-ami sú aj takí, ktorí si držia ľudí od tela a len veľmi blízkym dovolia prejaviť svoju náklonnosť.

Milostný vzťah je pre neho veľmi dôležitý, bez vzťahu sa cíti neúplný. Pritom však obľubuje samotu, ale v rámci istoty v partnerstve. Môže sa stať, že vzťah skončí škaredo a svoje city na vždy v sebe uzavrie. Pretože svoju bolesť prežíva tak hlboko, že je pre neho nemysliteľné prežiť to ešte raz.

Zodpovednosť berie veľmi vážne a je veľmi chápavý. Nie je vodcovský typ, ale pokiaľ sa na to cíti, ujme sa vedenia. Je z neho skvelý učiteľ a pedagóg. Často sa bude snažiť pomáhať druhým, zlepšiť ich situáciu, život.

Nanešťastie má tento človek v sebe tendenciu brať život príliš vážne. To je negatívum 27 –ky. Má sklon k sebazničeniu, čo ho môže priviesť k závislosti od alkoholu, k drogám, môže sa dostať na hranicu nervového zrútenia, dokonca k samovražde.

Ľudia narodený 9.eho, 18.-eho a 27-eho sa musia naučiť, že múdrosť a porozumenie možno dosiahnuť, len keď budú schopní preberať zodpovednosť a prekonávať prekážky.

 

Farby: karmínová, ryšavá, všetky odtiene ružovej

Kameň: rubín, granát. Krveľ