Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 29 - NEPREHĽADNOSŤ, NEVYVÁŽENOSŤ

2. 5. 2011

Tento dátum narodenia patrí medzi najkomplikovanejšie a najneprehľadnejšie a osoba narodená v tento deň je presne taká.

Je to osoba veľmi citlivá, vnímavá, mierumilovná a veľmi zraniteľná. Má sklon vyvolávať zvláštne nedorozumenia a otupovať svoje city alkoholom. Veľmi dobre si uvedomuje, že vie veci dobre skomplikovať, ale namiesto toho, aby svoje problémy odkomunikoval, radšej mlčí, alebo pije, pretože sa bojí, že všetko skomplikuje ešte viac. Svoje city si vie držať veľmi - veľmi hlboko. A mnohokrát toto všetko robí naraz. No kto by sa v ňom vyznal?

Má obrovský potenciál mimozmyslového vnímania, vždy hľadá hlbšie chápanie života a má výborné analytické schopnosti. Vždy rozmýšľa nad vecami do obrovských hĺbok a má zložité myšlienkové pochody. Výborne by vynikol vo vedeckých oblastiach a bude vo svojom živle, keď svoje hlboké analytické zmýšľanie nasmeruje na nejaký odbor, kde môže niečo do obrovskej hĺbky rozanalyzovať. Duševná činnosť je pre neho životne dôležitá, pretože absolútne neznáša nudu.

Milostný vzťah s týmto človekom je presne ako on, neprehľadný. Je nežný, citlivý a milujúci, ale je pre neho  nesmierne ťažké hovoriť o svojich citoch. Hlavne keď má v celom dátume len jednu jednotku, vtedy nechce o svojich citoch ani vedieť, nie ešte o nich hovoriť. To mu môže spôsobiť problémy, hlavne keď má partnera, ktorý vyžaduje slovné citové prejavy lásky. Je od prírody uzavretý a prísne si stráži súkromie. Rád sa zahaľuje do oblaku tajomstva. Keď sa ho na niečo zo súkromia opýtate, určite bude reagovať otázkou, prečo to chcete vedieť. Keď sa budete príliš veľa pýtať, začne vás podozrievať.

Jeho analytická myseľ pracuje neustále, preto tento človek, v debate o čomkoľvek, strčí väčšinu ľudí do vrecka a v debate vás tak dokonale pomätie, že ani nebudete vedieť, čím ste začali. 

Negatívna 29 –ka  je až prehnaný tajnostkár, potlačuje v sebe city tak úspešne, až sa v nich utopí a občas býva paranoik. Z času  na čas urobí nejakú výstrednosť, alebo úplne nezvyklú vec, nikdy však nie je agresívny. Radšej sa stiahne navždy do ústrania, keď ho niečo poriadne zraní, pretože o tom vôbec nie je schopný hovoriť. 

 

Farby: zelená, biela, krémová, vyhýbať sa čiernej, ryšavej a purpurovej

Kamene: perly, mesačný kameň, jadeit a všetky svetlozelené kamene