Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 30 - RÁZNOSŤ

3. 5. 2011

Človek narodený v tento deň je mentálne zdatný, tvorivý, majú výbornú predstavivosť a schopnosť vychádzať s ľuďmi. Nula v dátume dodáva jeho myšlienkovým schopnostiam ďalší rozmer – prenikavú bystrosť.

Človek „tridsiatka“ pôsobí vyrovnaným dojmom a to mu umožňuje úspech v akejkoľvek situácii. Je to silná a výrazná osobnosť, má svoje vyhranené názory, s ktorými je ochotný sa podeliť. Keď sa aj ocitne v situácii, ktorú zdá sa nezvláda, zostáva pokojný, rýchlo sa zorientuje a hravo ju zvládne.

Svoje názory dokáže primerane, ale očividne prezentovať, stojí si za nimi, i keď sa druhým nemusia páčiť. Ale za jeho úprimnosť a odvahu zdvihnúť hlas proti ostatným si ho mnohí vážia. Neznesie obyčajnú priemernosť, ale je ochotný prispieť k zlepšeniu a je mnohostranne nadaný.

Tento človek určite vynikne medzi ostatnými, už len pre svoje osobné čaro v prístupe k rôznym veciam, či už je to politika, život, láska. Niekedy je až výstredný a radikálny, berie však aj názory druhých, vie sa na veci pozrieť aj z iného pohľadu. Rád však druhých kritizuje, niekedy to až preháňa, na toto si musí dať pozor, pretože mnohí ho preto nemajú v obľube.

V milostnom vzťahu si potrpí na komunikáciu, pretože má obrovskú potrebu výmeny názorov a rád o všeličom debatí.

U týchto ľudí, čo sa týka sexuálneho založenia, existujú dva extrémy, buď je veľmi sexuálne založený, alebo naopak, k akýmkoľvek fyzickým prejavom pristupuje s úplným nezáujmom. A medzi sexuchtivými sa nájdu jedinci, ktorý nemajú problém zneužiť sex na získanie určitých vecí, po ktorých v živote bažia.

V komunikácii a v mentálnej sfére sú to úplné jednotky, vo vzťahoch je to však osoba dosť komplikovaná. Pretože dokáže rozprávať a debatiť o hocičom celé hodiny, avšak svoje city dosť ťažko  formuluje do slov. Nedokáže sa ospravedlniť, radšej všetku vinu na stroskotanom vzťahu, hádže na druhého, aby nemusel mať za nič zodpovednosť. Na človeka tak vysoko inteligentného to nie je veľmi logické, že?

Negatívna tridsiatka je osoba, ktorej sa radšej zďaleka vyhnite. Je to tyran, vypočítavý, manipuluje s druhými a nemá žiaden súcit s nikým, nervák a roztrieštený človek.  Kdekoľvek sa v dátume objaví trojka, akosi vždy nabrúsi jazyk dotyčnému, narodenému 30-eho v dosť veľkej miere.

 

Farby: fialová, purpurová, pečeňová, karmínová, modrá, ružová

Kamene: ametyst