Choď na obsah Choď na menu
 


Deň narodenia 31 - MOTIVÁCIA

3. 5. 2011

Človek narodený v tento deň je mentálne veľmi bystrý, často mu však nešťastná súčtová štvorka, ktorá, kde sa vyskytne, znižuje sebadôveru. Neistota v samého seba môže prameniť z detstva, môže ísť aj o jedinca vyrastajúceho v šťastnom domove, aj tak z nejakého dôvodu vidí seba príliš kriticky. Primárna trojka síce drží mentálnu energiu na vysokej úrovni, ale aj tak je dušička tohoto jedinca veľmi malinká a vôbec si neverí. Trvá mu to dosť značnú časť života, kým si zosilní sebadôveru, ale nájdu sa aj takí, ktorým sa to nikdy nepodarí. Mnohokrát si aj partnera nájde takého, ktorý ho obmedzuje, ovláda, alebo naopak, mnohokrát sám vo svojej rodine vládne pevnou rukou.

Táto osoba má výbornú predstavivosť, metodické a organizačné schopnosti, originalitu, ctižiadosť a riadnu dávku nezávislosti. Má dobré nápady a dokáže ich aj realizovať. Presne vie, čo od života chce a podľa toho si stanovuje ciele. 

Keď sa jej podarí  prekonať ťažkosti so sebadôverou, bude mať predpoklady k tomu, aby vynikla v akejkoľvek oblasti. Neistota v samu seba však hlboko v dušičke vždy zostane, pretože čokoľvek dosiahne, hovorí o tom skromne a vždy bude nenápadná. Možno v profesijnej oblasti dosiahne obrovskú sebadôveru, ale v ostatných oblastiach života bude jej sebaistota takmer nulová. Kladie si na seba privysoké nároky a preto sa jej nie vždy podarí dosiahnuť takmer všetko. Má však pevnú vôľu a tak ľahko sa nevzdá. Bude drieť dovtedy, kým nedosiahne to čo chce, pretože s malým úspechom sa nezmieri.  

Je to osoba spoločenská, dokáže komunikovať s kýmkoľvek a kdekoľvek. Veľmi si cení inteligentných  a schopných ľudí, ale nerada stráca čas s takými, ktorí nevedia pohnúť svojím životom. Svojich priateľov si vždy zastane a k tým, ktorých miluje je veľmi veľkorysá. Nikdy sa ju nepokúšajte oklamať, alebo sa jej stavať do cesty, pretože hnev, ktorý, zažijete,  je horší ako výbuch sopky.  Má úžasne nabrúsený jazyk a ostrý temperament, a keď sa tieto dve energie spoja, je silnejšia ako cyklón.

V milostnom vzťahu musí byť jednotka. Princípy a požiadavky má veľmi vysoké a pokiaľ nepatríte medzi oddané osoby, tak sa do vzťahu s ňou nepúšťajte. Druhá vec sú jej vysoké požiadavky od druhých, začo je však schopná sa druhému bezvýhradne oddať a byť verná. Je ohľaduplná, nežná, verná, ochráni si toho, koho má rada a urobí všetko, čo má v silách pre každého, koho miluje. 31 - ky sú ľudia s dobrými organizačnými schopnosťami a neboja sa tvrdej práce.

Negatívna 31-ka dokáže byť očarujúca, rýchlo však prídete na to, že je to len pretvárka. Je to človek povrchný, bez charakteru, nesvedomitý, podvodník, klamár a zneužíva bezbrannosť druhých. Je zlomyselný, panovačný a každému sa posmieva.

Farby: tlmené farby, sivá, elektrická modrá

Kamene: zafír