Choď na obsah Choď na menu
 


O mne a písaní

9. 10. 2010

Ako vzniklo moje písanie? Úplne obyčajno-neobyčajne. Prežila som veľa zážitkov, bohužiaľ smutných. Stratila som okolo seba ľudí, ktorých som mala nadovšetko rada, chytil ma pocit samoty a s tým dosť často prídu depresívne nálady. Ja viem, pozná ich z nás mnoho.  A mnohí sa im poddávame. Ja som patrila medzi nich. Hlavou mi chodili myšlienky pochmúrne a všelijaké.To vie len ten, kto to prežil.

Veľmi rada čítam a prešlo mi pod rukou mnoho kníh. Ja viem ,nie som spisovateľka a ani sa za ňu "nepasujem" Ja sa len snažím dostať zo seba niečo, čo sa vo mne zhromažďuje, v mojej hlave. Ale ako to všetko vzniklo?

Najväčšia bolesť, čo som doteraz prežila, je strata mojej mamy. Bolí to a aj bude. Nič iné sa s tým nedá robiť, len prežiť a precítíť. Tak raz, chytila som do rúk pero a začala som o tom písať. Všetko o sebe, a o tom , ako sa to stalo. Je to moja bolestivá spoveď, ale úprimná.  Nájdete ju v písaníčku Ema.

Je mi jedno, kto a čo si o mne myslí, keď si niekto prečíta moju tvorbu.  Nepovažujem sa za hrdinku dnešných čias,  som len obyčajná žienka so svojimi bolesťami a radosťami. Som však hrdá na to, že som to zo seba dostala a vďaka tomu sa mi začalo páčiť písanie.

Prečítajte si to a keď chcete okritizujte. Nezabudnite však na jednu vec. Každá dušička z nás niečo v sebe skrýva, každý z nás niečo krásne vie a dokáže,každý niečo prežíva a prežije len musíme vyhrať sami nad sebou a pohnúť sa ďalej. Ja sa o to snažim, ako najviac dokážem......

                                                                                                                                                Dady

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

laurova

(dominika, 6. 5. 2013 21:51)

cva ako sa mas