Choď na obsah Choď na menu
 


Nem pochopil

22. 8. 2011

Asi tretí deň od "veľkého" stretnutia s pánom  Veľkým, pri akcii azvanej príprava predvýplatovej večere, to jest bundáškeňér/ pre tých, čo nevedia po maďarsky - chleba vo vajíčku/, v opare omamného parfému s ezoterickým názvom Raciol,  mi drnčí mobil.

Keďže mám blbý zvyk, zdvihnúť každý neznámy hovor/syndróm Robinzon Kruzó, to jest, som sama :-))), čo keď je tam niekto, kto Ma hľadá :-)/, malíčkom a predposledným prstom som "zdvihla" mobil, ostatné prsty boli mimo provoz, ovajíčkované, oraciolované, nie som typ Topgazdinky :-) "

"prosím...

Na druhej strane: Ja som Paťo, tu som v Meste, dajme si kafčo, mohli by sme dokončiť čo som ti nestihol povedať...Mohli by sme sa stretnúť pri tom objekte, kde sme boli na posedení, tá pizzérka, zadaj názov! - zaznel povel :-)

No panna mária na nebi, toto neexistuje! V snahe striasť sa ho, hovorím:

"Ale  ja som ehm, vieš, teraz v takej chúlostivej situácii/mysliac na to, že sa nachádzam v raciolovom nebi/....a  pri predstave, ako vyzerá môj momentálny stav imidžu - mastné vlasy, stečený mejkap, od olejových výparov rozmazaná špirála, imidž vhodný tak akurát na premiestňovanie sa po kanáloch :-)

Jaj, takže sexuješ, asi ruším.

Niééééééééééé, robím si večeru, bundáš keňér :-) " hovorím s takým humorným podtónom, teraz už naschvál, viem, že mu tá humorná žľaza chýba.

Ďaľších desaťminút ubehlo vysvetľovaním, čo je to bundáškeňér, preto že pán Paťo Veľký sa stravuje výnimočne len vo vychytených viedenských reštauráciách, kde povinne ako olovrant je minimálne suši :-)

Vediac, že kto je "nadruhejstranelinky" robila som si z neho poriadnu psinu :-)

A si zase ikspeťkou? No, aby som vedela...

Nie, kvé sedmičkou!

No! Nechcela som byť zase mimo, takže hovorím: Jáááááááááááj, zase si lietadlom .-) " tentokrát si už naozaj robím prču :-)

Dostala som prednášku, že nič neviem o tomto svete .... atď

Inak, ja mám nekonečné množstvo trpezlivosti, teda extrémne vysokú hranicu tolerancie/ moja najkamoška mi stále hovorí, že by som mala ísť robiť na psychiatriu :-)))/, ale tento týpek je už priveľa...

Nebola si celý deň na FB.....

Aháááááááá, FB! treskla ma do gebule  spásonosná myšlienka! Moja kamoška, ktorá napísalal o našom poslednom "úžasnom" stretnutí žurnálik na sashe, dala som si ho zdielať, pretože aj moji známi na FB radi čítajú jej písaninky :-), tak ma teda napadlo, že ho dotlačím, aby si to prečítal ....

Mám jednu veľmi dobrú schopnosť, ukecať ľudí, a tak, neviem síce presne ako,  a práve sedel pri notbúku, ale donútila som ho prečítať si ten článoček.

Ja, tešiac, že sa dočkám víťazoslávne toho, že sa zbadá, čakám na jeho reakciu :-)

"No, tak som si to prečítal, a teraz čo?!"

No, tak, čo povieš?

Celkom dobré, až na ten nespisovný štýl písania, čo používa tá tvoja kamrátka, vidieť, že ste z jednej vrstvy."   no nepochopil ....

No, ale okomentuj.... - buzerujem ďalej

Ten týpek je nejaký veľmi sčítaný a inteligentný, no skoro ako ja!

Ja som sa už išla zadusiť od rehotu, ktorý som musela maskovať :-)

Teraz,a lebo nikdy, vravím: "Ale veď to je o tebe!"

Paf! Vyšlo to zo mňa!

Najprv veľké ticho na druhejstrane......A potom som dostala, tentokrát ale veľmi krátku prednášku o tom, že som naozaj veľké nič, pretož som ho znemožnila a nech si žijem tam krásne v tej spodine, a nech som taká nešťastná, pretože on je šťastný, lebo má to a hento....no to už poznáte, keď ste čítali predošlé udalosti ... :-)

A nastalo veľké ticho.........

Ja viem, že som sa ho mohla zbaviť už veeeeeeeeeeľmi dávno, ale nejaksik v poslednom čase sa vyžívam v "naťahovaní" takýchto typov ľudí a skúšam, ako ďaleko sú schopní zájsť..... Verte, či neverte, aj sa človek pri nich niečo naučí, ale musíte ísť na nich štýlom: Vypínam príjem, len sa bavím.....

Lenže, to by ste neverili, kde sú až hranice takýchto ľudí....

Na týždeň som išla zaskočiť jednu známu, ktorá pracuje v jednom nákupnom centre v maličkom obchodíku so šperkami, pretože išla na dovolenku. A to sa len mne môže stať, že tade išiel práve pán Veľký! Vliezol dnu, do miestečka s s rozmerom tri metre štvorcové/on má rozmery dva metre...:-)/ a vyvalene na mňa pozeral :-)

A ty tu čo? To je tvoje?

Ja, inak,až prehnane úprimný človek, som sa tentokrát chytila jeho slov:

No ano.....

Zase na mňa vyvalil oči, tentokrát tak udivenoobdivne :-)

"No tak sa mi rysuješ..., ani to nie je s tebou také zlé ....."  - a potom som desaťminút počúvala jeho dôležité reči o jeho dôležitých obchodoch a biznisoch a neviemčoešte..... No tentokrát som sa hodila do levelu mantinel :-) takže sa to všetko odo mňa odrážalo :-)

Našťastie prišiel zákazník a venovala som sa jemu. Pán Veľký sa vytratil......, ale, zase musím povedať, že verte, či neverte, ešte párkrát sa zastavil......a....

Je to vlastne totálne nešťastný človek.. ale to nikomu z vás, kto to čítal, nemusím vyvetľovať...... Ja som to vedela od začiatku....:-)

Záver celej tejto mojej štúdie na tomto nešťastnom človeku:  Tuším by som sa mala dať na štúdium psychológie....... no teda vlastne keď sa nezbláznim ja sama z týchto podivuhodných stretnutí piateho elementu :-)

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.