Choď na obsah Choď na menu
 


O čom to je?

10. 10. 2010

Numerológia je veľmi stará veda, vznikla za čias Pythagorasa, áno, má to niečo s matematikou. Nie je to čáry máry veda, pretože má vlastne svoju logiku. Čísla sú vyjadrením určitých energetických vibrácií, ktoré my nedokážeme vnímať, ale či chceme, alebo nechceme, existujú. "Numerá" sú vlastne vyjadrením týchto nehmotných energií.

Každý sme sa narodili pod vibráciou určitých energií, ktoré na nás vplývajú po celý život, ovplyvňujú náš charakter, život a naše konania. Nie je to žiadne veštenie. Citujem moju milú priateľku, numerologičku: "Numerológia nie je veštenie, ale usmernenie životom. Treba si uvedomiť, že na určité veci máme danosti a niektoré sa nám podaria len s veľkou námahou, alebo vôbec nie. A v tom je numerológia úžasná. Pustíme sa do realizovania takých snov, ktoré si budeme plniť s radosťou a ľahkosťou, pretože vieme, aké možnosti nám naše čísla poskytujú. "

Ja osobne sa jej venujem tak asi 2,5 roka. Prečítala som o nej zo pár publikácií, spracovala som zopár numerologických analýz osobnosti. Samozrejme, celú moju rodinu mám "preskenovanú", čo je vlastne výhoda, pretože viem ,čo môžem od každého očakávať, a tak sa vyhnem mnohým sklamaniam. Samozrejme, že nie každý z nás s touto vedou žije, nie každý z nás jej verí. Veď o to ani nejde. Ale nezaškodí sa nad týmto zamyslieť. Možno vám v niečom svitne.

Počas spracovávania mojich analýz som použila ako pomoc, alebo "učebnice" niektoré veľmi dobré publikácie. Z týchto mojich prác vám prinášam tak trochu obšírnejší, ale myslím, celkom dobrý opis životných čísiel.

"Kvalita čísla, alebo skupiny čísiel vytvára neviditeľnú silu, vibráciu, podobnú elektrickej energii. Presne tak ako nemôžeme vidieť elektrický prúd, len svietiacu lampu, presne takto nevidíme vibračnú silu čísiel, len postrehneme prejavy v povahových črtách človeka.

Dátum narodenia vypovedá o povahových vlastnostiach, schopnostiach, profesionálnych možnostiach, zdravotných ťažkostiach, sexuálnej energii, problémoch v detstve.

Ak vás to zaujalo, obráťte sa na numerologičku vo svojom okolí. Pochopíte sám seba aj svojich blízkych."

Tak teraz vám už len zostáva sčítať všetky čísla vo svojom dátume narodenia na jednocíferné číslo, nakliknúť sa na príspevok zhodný s týmto číslom,a možno sa niečo o sebe dozviete.....

Dodávam však, že to je len všeobecná charakteristika vašeho životného čísla. Váš charakter ďalej ovplyvňuje číslo dňa narodenia, potom mesiac narodenia a rok. A o kombináciach ani nehovorím. Všetko zhrnuté: keď chcete vedieť o sebe naozaj všetko podrobne, na čo máte a na čo nie, obráťte sa na numerologičku. Áno, túto službu poskytujem aj ja, nech sa páči, napíšte mi na kontaktný mail, ostatné podrobnosti Vám dám vedieť rýchlou odpoveďou.

Prajem príjemné "spoznávanie" Vašej osobnosti!

                                                                                                                  

                                                                           Dady -

 Litetratúra, z ktorej som čerpala :

J.D.Fermier - Numerologie , Joham Richter - Kapesní numerologie,  Robin Steinová - Numerologie , Jitka Kadlecová - Dátum narodenia a jeho vplyv na charakter