Choď na obsah Choď na menu
 


Tvoj deň narodenia

3. 5. 2011

Čaute všetci priaznivci numerológie, a aj tí, ktorí ste zvedaví sami na seba, svoje plusy a mínusy, alebo iné záležitosti, ktoré sa dajú vyčítať z čísiel. Keďže ste si túto stránku a konkrétne túto rubriku  otvorili, tak si vám dovolím tykať . Dúfa, že nevadí.

Takže, zvedavec, aby si vedel, deň v ktorý si sa narodil je pre teba veľmi dôležitý. Prezradí o tebe veľa, ako budeš reagovať na rôzne situácie v živote, či dáš na prvé miesto rozum,alebo srdce, prečo toľko rozprávaš,  prečo nie, a mnohé iné vecičky.......

Samozrejme, musím podčiarknuť a vyhlásiť, výnimka potvrdzuje pravidlo. Nájdu sa ľudia, na ktorých opis čísla dňa v ktorý sa narodil nejako nesadne. Nezúfaj, pes bude zakopaný niekde inde, pretože celý tvoj dátumeček sa skladá aj z iných čísiel, a samo, nesmieš zabudnúť na osudové, ktoré je vlastne najsilnejšie, určuje tvoj osud. Takže, keď ti niečo nesedí, obráť sa na najbližšiu numerologičku/mňa/ a pomôže ti vyznať sa sám v sebe.

Dni v mesiaci sa deli na štyri skupiny, prvá od 1 do 9, druhá od 10 do 19, tretia od 20 do 29, tretia najmenšia sú posledné čísla 30 a 31. Ku každej skupine nájdeš krátky predslov.

Tak, pusti sa do toho, počítať nemusíš......iba ak so svojimi chybami a prednosťami.

Každé číslo má svoje plusy aj mínusy. Keď si dokážeš uvedomiť, aké danosti držíš vo svojich rukách, a popracovať na nich tak, aby tvoj život bol plnší a krajší, tak si šťastný človek. Negatíva sa snaž čo najmenej "použiť" a pozitíva zosilňuj! Krásne veci sú v každom z nás, len si ich musíme nájsť, veriť v ne a pousilovať sa zosilniť ich tak, aby presvietili svojou žiarou naše negatíva. Každý okolo teba to určite pocíti a ty budeš mať pocit, že si spravil niečo krásne pre seba aj pre ostatných okolo teba. Už len pre to sa oplatí žiť...

Krásne objavovanie seba samého ti zo srdca prajem!!!